Mapy cyfrowe

Mapy cyfrowe

Jeżeli mapy w dostępnych systemach nawigacyjnych Cię nie zadowalają, to tylko nasze mapy w telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym są dla Ciebie rozwiązaniem.

Opracowujemy mapy do:

  • komórek, palmtopów i smartfonów – tu możesz poruszać się z pomocą aplikacji: TrekBuddy, Locus PRO, SeeMap, KaMap
  • GPS Garmin
  • GPS TwoNav.

Mapy cyfrowe mają format PNG, przestrzeń kolorów RGB oraz rozdzielczość ok. 150 dpi. Wymiary mapy są takie same jak wymiary mapy papierowej

Mapy dla systemów Android oraz Windows

SeeMap jest oprogramowaniem przeznaczonym do pracy na urządzeniach z systemem Android, Widnows Phone oraz dla komputerów stacjonarnych z systemami Windows XP, 7, 8 i 8.1. Może pracować zarówno na smartfonach jaki i tabletach różnego rozmiaru. Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i Windows Phone. Dla komputerów stacjonarnych z systemem Windows aplikacja dostępna do pobrania jest na stronie: SeeMap dla Windows.

Aplikacje dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych świetnie się uzupełniają. Wersja stacjonarna umożliwia wygodną pracę na dużych monitorach, planowanie wycieczek, rysowanie tras do przejścia i wysłanie tych tras poprzez Internet na urządzenia z mobilną wersją SeeMap’a.

Więcej o aplikacji oraz dostępnych mapach możesz przeczytać w naszym sklepie internetowym SeeMap.

SeeMap dostępny w sklepie Google Play

Pobierz SeeMap z Google Play

 SeeMap dostępny w sklepie Windows Marketplace

Pobierz SeeMap z Windows Marketplace

Pobierz i zainstaluj SeeMap

SeeMap dla PC

 

 

 

Mapy do TrekBuddyMapy dla trekbuddy

Do prawidłowego działania mapy w telefonie komórkowym potrzebny jest program TrekBuddy. Nowa, specjalnie przygotowana dla telefonów komórkowych wersja naszych map oraz polska wersja aplikacji TrekBuddy tworzą doskonały, prosty i tani system turystycznej nawigacji GPS.

Aplikacja oraz mapy do TrekBuddy dostępne są w sklepie Galileos.pl.

 

 

Mapy do Garmina

Mapy cyfrowe dla GPS GarminMapa rastrowa przygotowana do używania w turystycznych odbiornikach Garmin z serii: Oregon, Colorado, Dakota, Montana, Edge 800 oraz nowszych (np. serie GPSMap 62 i 78). Mapa w formacie KMZ, gotowa do zainstalowania w urządzeniu.

Mapy do Garmina – pełna oferta w sklepie galileos.pl.

Mapy do urządzeń TwoNav

Mapy dla GPS TwoNavOpracowujemy mapy dedykowane urządzeniom nawigacji outdoorowej TwoNav firmy CompeGPS. Kompletną ofertę map oferowanych dla urządzeń TwoNav znajdziesz w naszym sklepie internetowym Galileos.pl, w dziale Mapy do GPS TwoNav.

facebook